Dóza sklo s víkem 0,95 l hranatá
Hranatá dóza, jejíž jednoduchý design se hodí do interiéru každé kuchyně. Má objem 0,95 l a využijete ji například k uskladnění mouky, strouhanky, těstovin, luštěnin i doma připravovaného müsli nebo sušeného ovoce.Je vyrobená z čirého skla, díky… Více...
Cena: 125 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Hranatá dóza, jejíž jednoduchý design se hodí do interiéru každé kuchyně. Má objem 0,95 l a využijete ji například k uskladnění mouky, strouhanky, těstovin, luštěnin i doma připravovaného müsli nebo sušeného ovoce.Je vyrobená z čirého skla, díky čemuž budete mít lepší přehled o tom, jaký je obsah nádoby a které potraviny už dochází. Její hranatý tvar umožňuje snadnější porovnání nádob v kuchyňské zásuvce nebo ve skříni. Materiál: sklo. Materiál víka/uzávěru: sklo, plast.
Parametry:
| Výrobce | Orion |
| Označení | 126487 |
| Barva | čirá |
| Hloubka | 10 cm |
| Hmotnost | 0,72 kg |
| Materiál | sklo |
| Mikrovlnka | ne |
| Myčka | ne |
| Objem | 0,95 l |
| Šířka | 10 cm |
| Výška | 13,5 cm |




