Miska ker. BLUE DESIGN 0,52 l ASS ORION A67:128361
Tuto sadu keramických misek zdobí něžný modro-bílý dekor, který zapadne na vesnickou chalupu i do moderní kuchyně. Mají průměr 13 cm, objem 0,52 l a poslouží k servírování snídaňových kaší, jogurtu s müsli, zeleninových i ovocných salátů. Dodáváme…
Cena: 319 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Tuto sadu keramických misek zdobí něžný modro-bílý dekor, který zapadne na vesnickou chalupu i do moderní kuchyně. Mají průměr 13 cm, objem 0,52 l a poslouží k servírování snídaňových kaší, jogurtu s müsli, zeleninových i ovocných salátů. Dodáváme v sadě po 4 ks, ve které je dekor čtvrté misky vždy náhodný.
Parametry:
| Výrobce | Orion |
| Označení | 128361 |
| Barva | modrá |
| Materiál | keramika |
| Mikrovlnka | ano |
| Myčka | ano |
| Objem | 520 ml |
| Počet kusů v sadě | 4 ks |
| Průměr | 13 cm |
| Výška | 6,5 cm |




