Orion Sada zavařovacích sklenic s víčkem Karo 0,5 l, 8 ks
Sklenice s víčkem na zavařování ovoce, zeleniny, hub, čalamád nebo také na uskladnění sušeného ovoce, bylin, ořechů. Kovové víčko na závit - červenobílé kostky.
Cena: 229 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Sklenice s víčkem na zavařování ovoce, zeleniny, hub, čalamád nebo také na uskladnění sušeného ovoce, bylin, ořechů. Kovové víčko na závit - červenobílé kostky.
Parametry:
| Výrobce | Orion |
| Označení | 610662 |
| Materiál | hliník + sklo |
| Myčka | ano |
| Objem | 0,5 l, 500 ml |
| Počet kusů v sadě | 8 ks |
| Průměr | 10,5 cm |
| Výška | 10,5 cm |




