Bellatex Flanelové povlečení Káro šedá, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
Bývá Vám v noci chladno? Zahřejte se v tomto krásném flanelovém povlečení. Flanel je příjemný, měkký na omak a hřejivý. Povlečení je se vzorem, který každou ložnici rozzáří. Povlečení je vybaveno pohodlným, praktickým a moderním zapínáním - zipem.… Více...
Cena: 869 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Bývá Vám v noci chladno? Zahřejte se v tomto krásném flanelovém povlečení. Flanel je příjemný, měkký na omak a hřejivý. Povlečení je se vzorem, který každou ložnici rozzáří. Povlečení je vybaveno pohodlným, praktickým a moderním zapínáním - zipem. Pro udržení kvality doporučujeme prát naruby.Souprava obsahuje:
1x povlak na polštář 70 x 90 cm
1x povlak na přikrývku 140 x 200 cm
Parametry:
| Výrobce | Bellatex |
| Barva | šedá |
| Doporučené praní | 40 °C |
| Materiál | 100% bavlna flanel |
| Rozměry polštáře | 70 x 90 cm |
| Rozměry přikrývky | 140 x 200 cm |
| Typ postele | jednolůžko standard |
| Velikost | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Zapínání | zip |




