Bellatex Froté prostěradlo Kamilka středně šedá, 200 x 220 cm
Kvalitní napínací prostěradlo s rohem vysokým 25 cm je ideální pro matrace do výšky 20 cm, dokonale přilne a zůstává pevně na místě. Vyrobeno z kombinace kvalitní bavlny a polyesteru, což zajišťuje optimální pevnost, měkkost i prodyšnost. Pro…
Cena: 669 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Kvalitní napínací prostěradlo s rohem vysokým 25 cm je ideální pro matrace do výšky 20 cm, dokonale přilne a zůstává pevně na místě. Vyrobeno z kombinace kvalitní bavlny a polyesteru, což zajišťuje optimální pevnost, měkkost i prodyšnost. Pro zachování kvality doporučujeme prát odděleně.
Parametry:
| Výrobce | Bellatex |
| Barva | světle šedá |
| Doporučené praní | 60 °C |
| Gramáž | 180 g/m2 |
| Materiál | 82 % bavlna, 18 % polyester |
| Rozměry | 200 x 220 cm |
| Sušička | ne |
| Typ postele | dvoulůžko prodloužená délka |
| Velikost | 200 x 220 cm |




