Banquet 6dílná sada keramických hrnků STUART
Sada 6 keramických hrnků STUART, každý o objemu 300 ml, vám zpříjemní každodenní servírování a popíjení vašeho oblíbeného nápoje. Jsou v praktické bílé barvě, takže se hodí do jakéhokoliv prostředí. Lze je použít v mikrovlnné troubě a mýt v myčce…
Cena: 279 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Sada 6 keramických hrnků STUART, každý o objemu 300 ml, vám zpříjemní každodenní servírování a popíjení vašeho oblíbeného nápoje.
Jsou v praktické bílé barvě, takže se hodí do jakéhokoliv prostředí. Lze je použít v mikrovlnné troubě a mýt v myčce na nádobí.
Parametry:
| Výrobce | Banquet |
| Barva | bílá |
| Materiál | keramika |
| Mikrovlnka | ano |
| Myčka | ano |
| Objem | 300 ml |
| Počet kusů v sadě | 6 ks |
| Průměr | 8 cm |
| Výška | 10 cm |




