BANQUET Pekáč s nepřilnavým povrchem ADVANTAGE 40 x 22 x 16,5 cm 5,7 l s poklicí s aroma knobem
Litý hliníkový pekáč se skleněnou poklicí a aroma knobem ADVANTAGE od značky Banquet je opatřen vnitřním 3vrstvým nepřilnavým povrchem ILAG ULTIMATE SWISS Technology a vnějším žáruvzdorným 2vrstvým nástřikem. Pekáč má kryté indukční dno pomocí… Více...
Cena: 949 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Litý hliníkový pekáč se skleněnou poklicí a aroma knobem ADVANTAGE od značky Banquet je opatřen vnitřním 3vrstvým nepřilnavým povrchem ILAG ULTIMATE SWISS Technology a vnějším žáruvzdorným 2vrstvým nástřikem. Pekáč má kryté indukční dno pomocí žáruvzdorného nástřiku. Snadná údržba, pekáč je možné mýt v myčce na nádobí.Vnější rozměr 40 x 22 x 16,5 cmTloušťka stěny: 2 mm, tloušťka dna: 4,7 mm
Parametry:
| Výrobce | Banquet |
| Barva | černá |
| Elektrika | ano |
| Hloubka | 22 cm |
| Indukce | ano |
| Materiál | hliník + sklo |
| Mikrovlnka | ne |
| Myčka | ano |
| Objem | 5,7 l |
| Ohřev v troubě | ano |
| Plyn | ano |
| Sklokeramika | ano |
| Šířka | 40 cm |
| Výška | 16,5 cm |




