Banquet Hluboká nerezová miska 26cm Glossy, 26 cm
Nerezová miska GLOSSY 26 cm hluboká, tloušťka stěny 0,30 mm, výška 9,5 cm. Miska má široké využití v kuchyni, snadno se udržuje, je hygienická a odolná. Vyrábí se v několika velikostech.
Cena: 85 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Nerezová miska GLOSSY 26 cm hluboká, tloušťka stěny 0,30 mm, výška 9,5 cm. Miska má široké využití v kuchyni, snadno se udržuje, je hygienická a odolná. Vyrábí se v několika velikostech.
Parametry:
| Výrobce | Banquet |
| Barva | stříbrná |
| Materiál | nerez |
| Myčka | ano |
| Průměr | 26 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Velikost | 26 cm |
| Výška | 9,5 cm |




