Buddy Toys BGP 5011 Master motor - dětská dílna automechanik
Nové zboží, u některých kusů horší kartonová krabice, záruka 24 měsíců. Dětská dílna automechanikPodporuje kreativitu, logické myšlení a fantazii u dětíMotor jde sestavovat a rozebírat,Klíč od auta, zamykání/odemykání, alarm, zvukové efektySimulujte… Více...
Cena: 1 150 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Nové zboží, u některých kusů horší kartonová krabice, záruka 24 měsíců.
Dětská dílna automechanikPodporuje kreativitu, logické myšlení a fantazii u dětíMotor jde sestavovat a rozebírat,Klíč od auta, zamykání/odemykání, alarm, zvukové efektySimulujte skutečnou jízdu, nastartuje motor, zapněte světla, volat s klaksonemRukojeť pro přemístění motoru.Rozměry: 47 x 40 x 39 cm61 dílů příslušenstvíVhodné pro děti od 3 let
Baterie:Motor 3x AAA nejsou součástí baleníKlíčky 1x CR2025 součástí balení
Nové zboží u některých kusů horší kartonový obal záruka 24 měsíců
Nové zboží, u některých kusů horší kartonová krabice, záruka 24 měsíců.
Parametry:
| Výrobce | Buddy Toys |
| Označení | 105701 |
| Barva | červená |
| Doporučený věk od | 3 let |
| Hloubka | 39 cm |
| Materiál | plast |
| Šířka | 40 cm |
| Výška | 47 cm |




