Sencor SSI 3520 RS - napařovací žehlička
Napařovací žehlička Sencor SSI 3520RS má keramickou plochu, což je velmi odolný materiál určený pro spolehlivou práci při vysokých teplotách, který vám umožní bezstarostné žehlení i napařování.Díky výkonu až 3100 W, trvalému výstupu páry 35 g… Více...
Cena: 599 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Napařovací žehlička Sencor SSI 3520RS má keramickou plochu, což je velmi odolný materiál určený pro spolehlivou práci při vysokých teplotách, který vám umožní bezstarostné žehlení i napařování.Díky výkonu až 3100 W, trvalému výstupu páry 35 g/minuta a parnímu rázu 170 g velice snadno odstraníte i ty nejodolnější záhyby. Spolehlivě vyžehlíte všechny textilní materiály, od hedvábí až po klasickou džínovinu, díky plynulé regulaci teploty pro různé typy tkanin. Dále disponuje funkcí nepřetržitého napařování a parního impulsu, díky čemuž získáte dokonalé výsledky za mnohem kratší dobu a navíc s ní můžete vyžehlit oblečení vertikálně i na ramínku. Systémy Self-cleaning a Anti-Calc pak efektivně odstraní vodní kámen i další minerální usazeniny, takže pomáhá udržovat žehličku v perfektním stavu pro dlouhotrvající výkon napařování, žehlení a delší životnost. Potěší také funkcí Drip-Stop, která zamezuje vzniku skvrn od kapek vody na tkaninách, takže vaše oblečení bude stále vypadat jako nové.
Parametry:
| Výrobce | Sencor |
| Barva | měděná |
| Délka přívodního kabelu | 2 m |
| Hloubka | 30 cm |
| Hmotnost | 1,2 kg |
| Materiál | plast, kov |
| Objem nádoby | 280 l |
| Příkon | 3100 W |
| Šířka | 12,5 cm |
| Výška | 13,5 cm |




