Lamart LT7041 AERO - mlýnek na maso, vel. 8
NOVÉ ZBOŽÍ, HORŠÍ KARTONOVÝ OBAL, ZÁRUKA 24 MĚSÍCŮ - velikost 8 - s upínacím mechanismem a dřevěným madlem kličky - vyroben z kvalitní litiny - snadné čistění díky možnosti kompletního rozebrání - jednoduché složení Barva:…
Cena od: 410 - 579 Kč 2 obchody
Detailní popis:
NOVÉ ZBOŽÍ, HORŠÍ KARTONOVÝ OBAL, ZÁRUKA 24 MĚSÍCŮ
- velikost 8
- s upínacím mechanismem a dřevěným madlem kličky
- vyroben z kvalitní litiny
- snadné čistění díky možnosti kompletního rozebrání
- jednoduché složení
Barva: stříbrná
Rozměr: O 7,5 cm výška 20,5 cm šířka 19 cm
NOVÉ ZBOŽÍ, HORŠÍ KARTONOVÝ OBAL, ZÁRUKA 24 MĚSÍCŮ
Parametry:
| Výrobce | Lamart |
| Označení | 803985 |
| Barva | stříbrná |
| Materiál | litina |
| Myčka | ne |
| Průměr | 7,5 cm |
| Šířka | 19 cm |
| Velikost | L |
| Výška | 20,5 cm |




