Lamart LT7001 CUIVRE - varná konvice, červená, 2,5l
NOVÉ ZBOŽÍ, HORŠÍ KARTONOVÝ OBAL, ZÁRUKA 24 MĚSÍCŮ Lamart LT7001 CUIVRE - varná konvice, červená, 2,5lNerezová čajová konvice 2,5L vyrobena z vysoce kvalitní nerezové nerez oceliMadlo konvice je vyrobeno z odolného plastuKonvice obsahuje také… Více...
Cena: 299 Kč 1 obchod
Detailní popis:
NOVÉ ZBOŽÍ, HORŠÍ KARTONOVÝ OBAL, ZÁRUKA 24 MĚSÍCŮ
Lamart LT7001 CUIVRE - varná konvice, červená, 2,5lNerezová čajová konvice 2,5L vyrobena z vysoce kvalitní nerezové nerez oceliMadlo konvice je vyrobeno z odolného plastuKonvice obsahuje také píšťalku pro signalizaci varu vodyKonvice je opatřena plastovým víčkem pro snadný přístup k čištění a plnění nádobyKonvice je určena pro všechny typy sporáků včetně indukčníhoSnadná manipulace, údržba a čištění3 roky zárukaObjem: 2,5lBarva: červená / černáMateriál: nerez / plastRozměry: 20 x 20 x 22,5 cm
NOVÉ ZBOŽÍ, HORŠÍ KARTONOVÝ OBAL, ZÁRUKA 24 MĚSÍCŮ
Parametry:
| Výrobce | Lamart |
| Označení | 42000548 |
| Barva | červená |
| Délka | 20 cm |
| Materiál | nerez + plast |
| Objem | 3 l |
| Šířka | 20 cm |
| Výška | 22,5 cm |




