Sencor SMW 5220 - Mikrovlnná Trouba, bílá
Nové zboží, u některých kusů horší kartonová krabice, záruka 24 měsíců. SMW 5220 TROUBA MIKROVLNNÁ SENCOR Režim kombinovaného vaření (mikrovlny + gril) Vnější plášť bílý lak Vnitřní prostor bílý lak Digitální ovládání Objem 20 l Rozmrazování dle… Více...
Cena: 1 699 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Nové zboží, u některých kusů horší kartonová krabice, záruka 24 měsíců.
SMW 5220 TROUBA MIKROVLNNÁ SENCOR Režim kombinovaného vaření (mikrovlny + gril) Vnější plášť bílý lak Vnitřní prostor bílý lak Digitální ovládání Objem 20 l Rozmrazování dle váhy a času Funkce rychlého spuštění 95minutový časovač Výkon mikrovln 700W 5 úrovní mikrovlnného výkonu Výkon grilu 1000W 2 režimy kombinovaného vaření Předprogramované vaření (8 menu) Funkce odložený start Grilovací rošt Akustická signalizace Hodiny Rukojeť pro otevírání dvířek Dětská pojistka Průměr otočného talíře 245 mm Rozměry (šířka x výska x hloubka): 440 x 260 x 360 mm
Nové zboží u některých kusů horší kartonový obal záruka 24 měsíců
Nové zboží, u některých kusů horší kartonová krabice, záruka 24 měsíců.
Parametry:
| Výrobce | Sencor |
| Barva | bílá |
| Hloubka | 35,5 cm |
| Hmotnost | 11,2 kg |
| Objem | 20 l |
| Příkon | 700 W |
| Šířka | 44 cm |
| Výška | 25,8 cm |




