Plastia Květináč samozavlažovací BERGAMOT, antracit, 30 x 30 cm
Tento praktický květináč je vhodný pro všechny druhy letniček, ale i pro pokojové květiny. Přistup vzduchu ke kořenům je zajištěn ''okénkem'', které zároveň slouží k zalévání květin.
Cena: 159 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Tento praktický květináč je vhodný pro všechny druhy letniček, ale i pro pokojové květiny. Přistup vzduchu ke kořenům je zajištěn ''okénkem'', které zároveň slouží k zalévání květin.
Parametry:
| Výrobce | Plastia |
| Barva | antracitová |
| Délka | 30 cm |
| Materiál | plast |
| Samozavlažování | ano |
| Šířka | 30 cm |
| Velikost | 30 x 30 cm |
| Výška | 24 cm |




