Samozavlažovaci květináč Bergamot 25 x 25 terakota
Praktický samozavlažovací květináč. Vhodný pro všechny druhy letniček, ale i pro pokojové květiny. Přistup vzduchu ke kořenům je zajištěn prostorem, který zároveň slouží k zalévání květin. Květináč je mrazuvzdorný.
Cena: 159 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Praktický samozavlažovací květináč. Vhodný pro všechny druhy letniček, ale i pro pokojové květiny. Přistup vzduchu ke kořenům je zajištěn prostorem, který zároveň slouží k zalévání květin. Květináč je mrazuvzdorný.
Parametry:
| Výrobce | Plastia |
| Označení | 42217 |
| Barva | terakota |
| Hmotnost | 0,34 kg |
| Materiál | plast |
| Samozavlažování | ano |
| Velikost | 25 x 25 cm |
| Výška | 20 cm |




