Stojací lampa Diana Rabalux 4068
Stojací lampa Rabalux Diana. Vypinač na přívodním kabelu.
Cena: 769 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Stojací lampa Rabalux Diana. Vypinač na přívodním kabelu.
Parametry:
| Výrobce | Rabalux |
| Označení | 4791 |
| Barva | bronzová |
| Krytí | 20 |
| Materiál | plast, kov |
| Patice | E27 |
| Průměr | 23 cm |
| Příkon | 40 W |
| Výška | 172 cm |




