Altom Forma na koláč, 34 x 24 x 7,5 cm
Formu s odnímatelným dnem využijete k pečení sladkých i slaných pokrmů. Formu lze použít do 230 °C. Hladké odnímatelné dno můžete použít jako tác k servírování hotového pokrmu. Dno má tvarovaný okraj přesně na rozměry formy. Forma je plně uzavřena… Více...
Cena: 119 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Formu s odnímatelným dnem využijete k pečení sladkých i slaných pokrmů. Formu lze použít do 230 °C. Hladké odnímatelné dno můžete použít jako tác k servírování hotového pokrmu. Dno má tvarovaný okraj přesně na rozměry formy. Forma je plně uzavřena, lze použít také lité těsto.Plech na pečení je vyroben z pevné uhlíkové oceli, díky čemuž je odolný a při používání se nedeformuje. Abyste si dlouhodobě užívali vlastnosti formy, nevystavujte jí rychlým změnám teploty (např. nedávejte jí do horké trouby hned po vyjmutí z chladničky)
Parametry:
| Výrobce | Altom |
| Barva | šedá |
| Hloubka | 24 cm |
| Materiál | uhlíková ocel |
| Myčka | ano |
| Ohřev v troubě | ano |
| Šířka | 34 cm |
| Výška | 7,5 cm |




