ProfiCook WKS 1229 rychlovarná konvice 1 l
Praktická 1 l skleněná rychlovarná konvice na vodu je ideální pro rychlé a každodenní použití. Konvice nezabírá moc místa a sníží zbytečné spotřeby vody a elektrické energie. Její pouzdro je vyrobené ze skla a nerezové oceli a skryté topné těleso… Více...
Cena: 669 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Praktická 1 l skleněná rychlovarná konvice na vodu je ideální pro rychlé a každodenní použití. Konvice nezabírá moc místa a sníží zbytečné spotřeby vody a elektrické energie. Její pouzdro je vyrobené ze skla a nerezové oceli a skryté topné těleso je též z nerezu. Základní stanice má úložný prostor pro kabel. Snadno ji zvládnete ovládat jednou rukou díky samouzavíratelnému víku. Konvice je podsvícena modrou barvou. Disponuje funkcí ochrany proti vypařování a přehřátí. Napájení a příkon: 220 – 240 V, 50 – 60 Hz, 1400 – 1600 W.
Parametry:
| Výrobce | ProfiCook |
| Barva | stříbrná |
| Hloubka | 12,5 cm |
| Hmotnost | 0,92 kg |
| Materiál | sklo, plast, nerez |
| Objem | 1 l |
| Příkon | 2200 W |
| Šířka | 20 cm |
| Výška | 24 cm |




