Nepřihlášený uživatel

Vyhledávání: sx 100


Bez fotografie

Zdroj záložní PG 600 SX 100 Ah

Zdroj záložní PG 600 SX 100 Ah   Záložní zdroj pro kotelny včetně regulace, s LCD displejem, s výstupem ve tvaru hladké sinusoidy a speciálním bezúdržbovým akumulátorem pro záložní zdroje s kapacitou 100 Ah.   Označení PG 600 SX + AKUMULÁTOR 100AH…

13 794 Kč Eshop Regulus Do obchodu


GT-802 KONVERTOR 10/100/1000BASE-T/ 1000BASE-SX, 250/550 M

GT-802 KONVERTOR 10/100/1000BASE-T/ 1000BASE-SX, 250/550 M

PLANET GT-802Gigabit Ethernet konvertor 10/100/1000Base-T / 1000Base-SX. Dosah 220/550m, multi-mode. Bridge, auto-MDI/MDX. Konektory SC.Konvertor pro přechod mezi multi-módovým a metalickým spojem pro Gigabitový Ethernet. Spojení do 550m na straně…

Od 1 523 Kč 1 obchod Porovnat ceny


Konzervace alu disků - nanopro xtreme Sonax SX 236 100

Konzervace alu disků - nanopro xtreme Sonax SX 236 100

NOVINKA pro ochranu alu kol. Na disku vytvoří extrémně tvrdý film z nano částic, který chrání disk před solí, chemikáliemi a dalšími agresivními nečistotami. Další údržba je daleko snadnější a rychlejší. Chraňte svoji investici do alu kol ..

375 Kč Autodíl Peva Do obchodu