Nepřihlášený uživatel

Vyhledávání: stan jurek midi 3


Stan JUREK Midi 3.5

Stan JUREK Midi 3.5

Je jednovchodový dvouplášťový kopulovitý stan, obdélníkového půdorysu podlahy, vhodný pro všechny druhy turistiky až do středně náročných podmínek a pro četnější užívání! Stan lze používat i v zimě (doporučujeme našití límce po obvodu tropika). …

5 400 Kč SPORTU.cz Do obchodu


Stan JUREK Midi 3.5 DUO

Stan JUREK Midi 3.5 DUO

Je dvouvchodový dvouplášťový kopulovitý stan, obdélníkového půdorysu podlahy, vhodný pro všechny druhy turistiky až do středně náročných podmínek a pro četnější užívání! Stan lze používat i v zimě (doporučujeme našití límce po obvodu tropika). …

5 940 Kč SPORTU.cz Do obchodu


Jurek Midi 3.5 turistický stan

Jurek Midi 3.5 turistický stan

Dvouplášťový samonosný stan tvaru kopule pro 3-4 osoby s 1 vchodem a předsíní. Vnitřní duralová konstrukce, jednobodové křížení. Barva lesní zelená. Voděodolnost podlážka/tropiko: 10000/5000 mm. Pro středně náročné podmínky a časté použití.

Od 5 400 Kč 1 obchod Porovnat ceny


Jurek Midi 3.5 Duo turistický stan

Jurek Midi 3.5 Duo turistický stan

Dvouplášťový samonosný stan tvaru kopule pro 3-4 osoby se 2 vchody a předsíněmi. Vnitřní duralová konstrukce, jednobodové křížení. Barva lesní zelená. Voděodolnost podlážka/tropiko: 10000/5000 mm. Pro středně náročné podmínky,časté použití.

Od 5 940 Kč 1 obchod Porovnat ceny


Jurek: stan Midi 3.5 - doprava zdarma

Jurek: stan Midi 3.5 - doprava zdarma

Jednovchodový dvouplášťový kopulovitý stan pro 3-4 osoby, obdélníkového půdorysu podlahy, vhodný pro všechny druhy turistiky až do středně náročných podmínek a pro četnější užívání!

4 569 Kč QuillCz.Cz Do obchodu


Jurek: stan Midi 3.5 Duo - doprava zdarma

Jurek: stan Midi 3.5 Duo - doprava zdarma

Dvouvchodový dvouplášťový kopulovitý stan s předsíňkou, pro 3-4 osoby, obdélníkového půdorysu podlahy, vhodný pro všechny druhy turistiky až do středně náročných podmínek a pro četnější užívání!

5 527 Kč QuillCz.Cz Do obchoduTOPlist