Vyhledávání: komoda pali


Komoda Pali CAPRICE ROYAL

Komoda Pali CAPRICE ROYAL

Komoda Pali CAPRICE ROYALVelmi prostorná komoda se třemi zásuvkami. Zásuvky jsou upevněny v kolejničkách pro snadnou manipulaci.Komody PALI jsou dodávány ve smontované stavu. Doprava po celé ČR ZDARMA!

Od 16 524 Kč 1 obchod Porovnat ceny


Komoda Pali GIGI E LELE

Komoda Pali GIGI E LELE

Komoda Pali GIGI E LELEVelmi prostorná komoda se třemi zásuvkami. Zásuvky jsou upevněny v kolejničkách pro snadnou manipulaci.Komody PALI jsou dodávány ve smontované stavu. Doprava po celé ČR ZDARMA!

17 204 Kč Smolíček Do obchodu


Komoda Pali PRESTIGE White

Komoda Pali PRESTIGE White

Komoda Pali PRESTIGE WhiteVelmi prostorná komoda se třemi zásuvkami. Zásuvky jsou upevněny v kolejničkách pro snadnou manipulaci.Komody PALI jsou dodávány ve smontované stavu. Doprava po celé ČR ZDARMA!

15 284 Kč Smolíček Do obchodu


Komoda Pali PRESTIGE Gold

Komoda Pali PRESTIGE Gold

Komoda Pali PRESTIGE GoldVelmi prostorná komoda se třemi zásuvkami. Zásuvky jsou upevněny v kolejničkách pro snadnou manipulaci.Komody PALI jsou dodávány ve smontované stavu. Doprava po celé ČR ZDARMA!

15 884 Kč Smolíček Do obchodu


Komoda Pali BABY BABY

Komoda Pali BABY BABY

Komoda Pali BABY BABYVelmi prostorná komoda se čtyřmi zásuvkami. Zásuvky jsou upevněny v kolejničkách pro snadnou manipulaci.Komody PALI jsou dodávány ve smontované stavu. Doprava po celé ČR ZDARMA!

17 817 Kč Smolíček Do obchodu