Řadit: dle nejlepší shody - od nejlevnějšího - od nejdražšího
Hledanému výrazu

Kvéta Pacovska

odpovídá 17 produktů
Král, král na dudy hrál - Malovaná říkadla (Ilustrace Květa Pacovská).

Král, král na dudy hrál - Malovaná říkadla (Ilustrace Květa Pacovská).

Albatros - Praha 1982 - 1. vydání - Ilustrovala Květa Pacovská - Vázané. Velmi dobrý stav. Vazba mírně ošoupaná. Uvnitř knihy několik knihovních razítek. Malé stopy po izolepě - otisky....

http://knihynainternetu.cz/antikvariat/detske-knihy/801702-K...Pacov.html
450 Kč
s DPH
Květa Pacovská - Svět pohádek bratří Grimmů

Květa Pacovská - Svět pohádek bratří Grimmů

Albatros - Praha 1984 - 1. vydání - Ilustrovala Květa Pacovská - Vázané. Luxusní stav. Nečteno....

http://knihynainternetu.cz/antikvariat/detske-knihy/801701-K...rimmu.html
590 Kč
s DPH
Nevyplazuj jazyk na lva - Daniel Hevier, ilustroval Květa Pacovská

Nevyplazuj jazyk na lva - Daniel Hevier, ilustroval Květa Pacovská

Přeložil Jiří Žáček. Ilustrovala a graficky upravila Květa Pacovská. Vydal Albatros, Praha 1986. Původní pevná vazba, cca 90 stran. Pěkný stav....

http://knihynainternetu.cz/antikvariat/poesie/40591-Daniel-H...-na-l.html
2 200 Kč
s DPH
Pohádky z bramborových řádků - Carl Sandburg, ilustroval Květa Pacovská

Pohádky z bramborových řádků - Carl Sandburg, ilustroval Květa Pacovská

Přeložil Jan Válek, ilustrace a návrh obálky Květa Pacovská. Graficky upravil Milan Grygar. Vydal Albatros, Praha 1972 v Klubu mladých čtenářů. Původní pevná vazba, 331 stran s množstvím nádherných ilustrací! Velmi dobrý stav....

http://knihynainternetu.cz/antikvariat/detske-knihy/164911-C...rovyc.html
2 100 Kč
s DPH

TIPY na slevy:

Princ a malá princezna - Josef Hanzlík, ilustroval Květa Pacovská

Princ a malá princezna - Josef Hanzlík, ilustroval Květa Pacovská

Graficky upravil Milan Grygar. Vydal Albatros, Praha 1989. Původní pevná vazba, 232 stran s množstvím nádherných ilustrací Květa Pacovské! Pěkný stav!...

http://knihynainternetu.cz/antikvariat/detske-knihy/164932-J...ncezn.html
2 300 Kč
s DPH
Karlička a bílý koník - Branka Jurcová, ilustroval Květa Pacovská

Karlička a bílý koník - Branka Jurcová, ilustroval Květa Pacovská

Přeložil Jaroslav Pánek. Graficky upravil Milan Grygar. Vydalo SNDK, Praha 1968. Původní pevná vazba, 200 stran s množstvím ilustrací Květy Pacovské! Dobrý stav....

http://knihynainternetu.cz/antikvariat/detske-knihy/164578-B...-koni.html
2 300 Kč
s DPH
Kočičí král - Pavel Šrut, ilustroval Květa Pacovská

Kočičí král - Pavel Šrut, ilustroval Květa Pacovská

Grafická úprava Milan Grygar. Vydal Albatros, Praha 1989. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 338 stran. Přebal nepatrně pomačkaný na horním okraji, velmi dobrý stav....

http://knihynainternetu.cz/antikvariat/detske-knihy/164591-P...-kral.html
2 100 Kč
s DPH
Květa Pacovská - Svět pohádek bratří Grimmů

Květa Pacovská - Svět pohádek bratří Grimmů

Albatros - Praha 1984 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav. Uvnitř knihy knihovnická razítka....

http://knihynainternetu.cz/antikvariat/detske-knihy/806851-K...rimmu.html
344 Kč
s DPH
Pán much - William Golding, ilustroval Květa Pacovská

Pán much - William Golding, ilustroval Květa Pacovská

Vydalo Naše vojsko,Praha 1968,edice MÁJ,knižnice československé mládeže,svazek 121.Obálku a vazbu navrhl Leo Novotný.Graficky upravil Antonín Dvořák.První vydání,stran 220.Původní celoplátěná vazba s přebalem.Stav pěkný....

http://knihynainternetu.cz/antikvariat/beletrie/ostatni-a-ne...-much.html
350 Kč
s DPH
Pimpilim pampam - Josef Hanzlík, ilustroval Květa Pacovská

Pimpilim pampam - Josef Hanzlík, ilustroval Květa Pacovská

Graficky upravil Milan Grygar. Vydal Albatros, Praha 1988. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 72 stran s ilustracemi Květy Pacovské! Velmi dobrý stav!...

http://knihynainternetu.cz/antikvariat/detske-knihy/164845-J...ampam.html
1 700 Kč
s DPH
12 »

© 2009 - 2012 NajduZboží.cz - přidat nový obchod - na web - nejvyhledávanější zboží - odkazy - kontakt

Doporučujeme: bazar, inzerce, internetové obchody, online videa, ubytování, reality, bazár, inzercia, katalog firem, zpěvník s akordy, blog zdarma